I. Dzieci od 1 roczku do wieku szkolnego:
W pierwszym tygodniu
ParaProteX - u dzieci od 1 roczku do wieku szkolnego, oczyszczanie zaczynamy od 1/4 tabl. dziennie i taką dawkę stosujemy przez tydzień.Dzieci do 3-go roku życia są tylko na dawce 1 x 1/4 tabl. dziennie na czczo. W razie złego samopoczucia dziecka w każdym wieku dawkę ParaProteX należy zmniejszyć!
W drugim tygodniu dawkę zwiększamy do 2 x 1/4 tabl. dziennie.
W trzecim tygodniu dawkę zwiększamy do 3 x 1/4 tabl. dziennie i na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni. Następnie robimy przerwę 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/4 tabletki dziennie przez miesiąc.
II. ParaProteX - u dzieci w wieku szkolnym
W pierwszym tygodniu: oczyszczanie zaczynamy od 1/2 tabl. dziennie na czczo i taką dawkę stosujemy przez tydzień.
- W drugim tygodniu: dawkę zwiększamy do 2 x 1/2 tabl. dziennie na czczo lub pół godz. przed posiłkiem.
W trzecim tygodniu: dawkę zwiększamy do 3 x 1/2 tabl. dziennie - dawka południowa podana przed posiłkiem - i na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni.
Następnie robimy przerwę na 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/2 tabletki dziennie przez miesiąc.
Uwaga!
ParaProteX należy popijać wodą ( na 1 tabl. szklanka wody ) w celu wypłukania toksyn z organizmu. Brak wody może pogorszyć samopoczucie z powodu kumulacji toksyn.
Oczyszczanie wspomagamy suplementami diety:
lub
- AC Zymes - 1 kapsułka na 20 kg. - podawać na czczo lub 1 godz. przed posiłkiem. w pierwszym etapie kuracji dawkę zwiększamy do 2 x 1 kapsułka.
- Nopalin - 1 tabletka na 2o kg - na jedną tabletkę szklanka wody. w pierwszym etapie kuracji dawkę zwiększamy do 2 x 1 tabletka.
- Polinesian Noni - dzieci w wieku szkolnym 1/2 nakrętki na czczo i 1/2 nakrętki pól. godz przed kolacją. Dzieci w wieku przedszkolnym 10 ml.. na czczo i 10 ml. pól godz. przed kolacją.
- OxyMax - 5 kropli na 1/4 szklanki wody na 20 kg. Pić 3 x dziennie 15 min. przed posiłkiem.
- Garlic Caps - 1 kaps. na 20 kg zażyta przed posiłkiem. Przy owsikach, robakach, gliście ludzkiej - obowiązkowy.
Efekty oczyszczania zależą od odporności immunologicznej, stopnia zanieczyszczenia organizmu oraz czasu trwania choroby. Walka z intruzem może trwać nawet do 6 m-cy.
Podczas miesięcznej przerwy w oczyszczaniu suplementem ParaProteX w dalszym ciągu stosujemy produkty uzupełniające.
W czasie oczyszczania wskazana zmiana sposobu odżywiania na dietę zgodną z grupą krwi. Dieta niezgodna powoduje wytwarzanie śluzu w którym zamieszkują bakterie. Śluz utwardza się solami mineralnymi, tłuszczem i bakterie chowają się w nim jak w pancerzu. Im więcej śluzu, tym więcej materiału na ogniska bakterii. Dlatego zmiana diety, jest tak ważna w walce z gronkowcem.
Należy pamiętać również o ciepłych kąpielach w celu usunięcia toksyn z organizmu.
Jakie korzyści otrzymuje organizm z tych produktów:
- Probio Balance lub AC Zymes - dostarcza żywych kultur bakteryjnych niezbędnych dla zdrowej mikroflory jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych. Stanowi naturalną ochronę przed bakteriami i grzybicą. Zapobiega wzdęciom, niezbędny po kuracji antybiotykowej.
- Nopalin - bogactwo cennych składników odżywczych zapewnia mu wysoką pozycję na liście roślin leczniczych WHO. Dostarcza organizmowi 17 rodzajów aminokwasów (w tym 8 egzogennych), liczne witaminy, składniki mineralne i cenny błonnik. Pozytywnie wpływa na procesy trawienia i metabolizm. Oczyszcza z toksyn jelito grube, pomocny przy: zaparciach, odchudzaniu, cukrzycy i miażdżycy.
- Polinesian Noni - wspomaga niszczenie bakterii, wirusów, grzybów i innych pasożytów. Neutralizuje ich toksyczne jady i odkwasza wątrobę, nerki, jelita. To znakomity produkt poprawiający samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Jego spożycie korzystne jest dla każdego, ponieważ wzmacnia organizm, zwiększa odporność.
- Garlic Caps - zawiera aktywne składniki czosnku i pietruszki. Skutecznie stosuje się go przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i innym pasożytom.
- OxyMax - odtruwa i oczyszcza organizm. Dzięki odpowiedniej podaży tlenu komórka poprawia swój metabolizm i staje się odporna na działanie wirusów, bakterii, grzybów i innych czynników chorobotwórczych
Co jeszcze jest wskazane ?
Dla niemowląt i dzieci do 3 roku życia polecam naturalne witaminki w produkcie Infant Formula
Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają Lion Kids C, które trzykrotnie podnosi odporność organizmu. Starsze przedszkolaki mogą również wzmocnić organizm produktem Lion Kids Multiwitamin.
Dla dzieci w wieku szkolnym od 11 roku wskazana jest witamina C Plus, Full Spectrum.
Po zakończeniu kuracji polecam Ocean 21, który posiada w swoim składzie 200 substancji odżywczych. Dawkujemy go tak jak Polinesian Noni. Tych dwóch produktów nie wolno podawać równocześnie !!!
Polinesian Noni i Ocean 21 - sposób przechowywania i użycia:
- przechowujemy po otwarciu w lodówce, max. przez 3 m-ce
- przed użyciem wstrząsamy,
- nie podajemy metalową łyżką
Nakrętkę z chłodnym sokiem bierzemy do ust, ogrzewamy w ustach, płuczemy jamę ustną, płuczemy gardło a następnie połykamy małymi łyczkami. Chodzi o uzyskanie dodatkowego efektu terapeutycznego dla ust i gardła. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.
Powyższe informacje służą wyłącznie celom informacyjnym i w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarskiej.